Energetické obrazy

 

Léčivé vzkazy Andělů - tak jsem jednoho dne začala obrazům říkat. 

 

Proč?

Protože mi kreslení  pomáhalo vypnout klasickou logiku a cítit a tím komunikovat s jakousi zvláštní vyšší moudrostí, léčit, harmonizovat, uzdravovat sebe sama .

Energetické obrazy  fungují úplně stejně jako mandaly. Díky barvám, symbolům a dojmem, který ve Vás vyvolají.

Těmito dvěma obrázky to všechno v roce 2010 začalo.

Pro někoho pěkný a příjemný obrázek a doplněk interiéru. I tak obrázky mohou sloužit - oživit a barvičkami projasnit  Váš byt či kancelář, potěšit oko, zpříjemnit náladu.

Energie zachycená intuitivní automatickou energetickou kresbou  umí i víc.

 

Jak působí intuitivní energetická kresba a jak Vám může pomoci:

Stejně jako světlo i barvy vyzařují energii.

Ta při pohledu na ně proniká jako podvědomý impuls do našeho organismu a je schopná ovlivnit změny nálady a tím energetické změny i uvnitř našeho těla.

z obrazů vnímáme symboly a to i hodně osobní. Dokážou mluvit třeba jen k jednomu konkrétnímu člověku a měnit tak jeho vnitřní rozpoložení. 

 

Emoce čili pocity a myšlenky s emocionálním nábojem pozitivním i negativním - to jsou energie. A přesně i ony pohání i pochody v našem fyzickém těle a ovlivňují jeho stav. Ani  zdraví ani nemoc ani bohatství nebo chudoba, dobré vztahy nebo osamocení nejsou dílem náhody.

Všechno je důsledkem našeho myšlení a cítění  - tzv. vnitřních životních proncipů, kterými se řídíme a podle nichž se rozhodujeme a podle nichž, svět a situace ve svém životě a kolem sebe vnímáme, vidíme i tvoříme.

 

Mnohdy v sobě máme i pár rozporů k jednomu tématu. 

Tyto vnitřní rozpory jsou přesně to, co nám blokuje možnost dosahovat vytouženého - ať už je to nová práce, partner, zdraví a jiné konkrétní cíle...). Všechny tyto vnitřní energie (ukryté za našimi názory a přesvědčeními) působí v našem životě jako magnet a přitahují zážitky a prožitky odpovídající vibrace a do odstranění principu, jiné prožitky blokují.

Proto, chcete-li změnit svůj život, prožitky a situace v něm, je potřeba nejdříve změnit energii a principy v sobě. A tomu napomáhají obrázky a poselství, která je doprovází. 

 

Bude-li na Vás energie obrázku působit denně....pocítíte to. 

Takže se Vám může stát, že pod vlivem energie obrazu, si začnete uvědomovat i všechny ty destruktivní a blokující prožitky, principy, názory a strachy. A to mnohdy stačí k tomu, abyste se rozhodli je opustit.

 

 

Energii stahuji i na přání.

1) osobní obraz (zachytí energetickou podstatu vaší duše nebo zharmonizuje právě aktuální téma ve vašem životě. Vyvrbí se to až během tvorby) - formát A3 cena 2500 Kč.

2) Osobní obraz na tričko (platí viz. bod 1. V tričku s vyharmonizovanou energií potom chodíte. Čili působí přímo přes tělo) - cena 2 500 Kč.

3) Energetický, harmonizační obraz pro konkrétní interiér. Minimální formát A2 - cena od  5 000 Kč.

V případě zájmu volejte 737 405 554 a sdělíme si podrobnosti i možnosti.

 

Galerii obrazů, ze kterých si můžete vybrat a obraz nebo tričko zakoupit hned, si otevřete vpravo na stránkách v oddílu Kategorie. 

 

 

Certifikáty pro práci s energií a podvědomím člověka - absolvovala jsem toho víc, ale právě  nejdříve Reiki a pak Kineziologie (tzv. série Mandala života) na mne zapůsobily nejvíc a princip práce se zablokovanými  emocemi a pokroucenými vnitřními principy je do dnešního dne mou vlastní osobní životní cestou, jak řešit svůj vlastní život. Nejdříve změnit - transformovat sebe sama.

 

 

 

A nyní Vás zvu k prohlídce hotových obrazů i triček, třeba je tam  něco s podpůrnou transformační energií právě pro Vás. Eshop je na stránkách vpravo označen slovy KATEGORIE.

Prodané originály obrazů